Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii
i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Morągu

Zagraniczne
praktyki zawodowe

Rekrutacja
2021/22

PRZEJDŹ>Powrót

02 Grudnia 2013 godz: 09:03:35

Targi talentów

"Nie można pytać życia o sens, można mu tylko sens nadać… Cała wielkość naszej przygody polega na życiu, które przychodzi do nas z pustymi rękoma, lecz opuścić nas może wzbogacone i przekształcone." Romain Gary

Tymi słowami 29 listopada 2013 zostały otwarte I Targi Talentów w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Morągu. Celem imprezy było zaprezentowanie talentów uczniów naszej szkoły, którzy tak jak mówi cytat, swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życia, ale także życie swojego otoczenia. W programie były występy wokalne, gitarowe, teatralne, pokaz wizażu, mody, wystawy prac plastycznych i rękodzieła oraz prezentacja umiejętności gastronomicznych - w trakcie poczęstunek, przygotowany na oczach publiczności.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem szczególnie naszych uczniów, ponieważ po raz pierwszy mogli poznać swoje koleżanki i kolegów w zupełnie innym świetle. Odwiedzili nas uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum, którzy mogli m. in. wykonać ręcznie biżuterię, zrobić sobie fryzurę i makijaż.
Mamy nadzieję, że Targi Talentów pozwolą innym ludziom na odważne dzielenie się swoimi talentami, bo warto! Zapraszamy na kolejne!

Organizator:   Joanna Draheim
mediagroupinfo

TVmorag

galeria: targi taleów

utworzona: 04 Grudnia 2013 godz: 17:14:20
przez: HPast

HPastZespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcacych im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii w Morągu, ul. Kujawska 1
tel./fax (089) 757 2670, poczta elektroniczna: mgzszio@poczta.onet.pl
autor: Grzegorz Malinowski