Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii
i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Morągu

Zagraniczne
praktyki zawodowe

Rekrutacja
2022/23

PRZEJDŹ>Wręczenie certyfikatów

24 Marca 2013 godz: 17:29:57

„Nie jesteśmy teoretykami lecz praktykami”

 Nie jesteśmy teoretykami lecz praktykami”  - to tytuł projektu realizowanego także przez uczniów naszej szkoły, w ramach szerszego programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”.

17 listopada w Ostródzie troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w uroczystym podsumowaniu praktyk zagranicznych, które odbyły się na przełomie września i października 2010 r. w trzech państwach Unii Europejskiej: - we Włoszech, w Wielkiej Brytanii i na Litwie. W projekcie brało udział 30 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych ( uczniowie techników kształcący się w zawodzie hotelarz, kelner, kucharz) powiatu ostródzkiego.

W czasie praktyk w hotelach uczniowie zdobywali nowe i doskonalili swoje umiejętności zawodowe, a także pokonywali swój lęk w posługiwaniu się językiem angielskim. W efekcie wzbogacili szkolną wiedzę  o umiejętności potrzebne w przyszłej pracy i uzyskali certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.

Beata Skiba

Certyfikaty uczniom wręczył Włodzimierz Brodiuk  - Starosta Ostródzki (od lewej: Włodzimierz Brodiuk, Katarzyna Zawadzka - kl. II TH, Łukasz Chojnacki – kl. II TH,  Kaja Fyczok – klasa II TH)

administratorZespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcacych im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii w Morągu, ul. Kujawska 1
tel./fax (089) 757 2670, poczta elektroniczna: mgzszio@poczta.onet.pl
autor: Grzegorz Malinowski